Je moet ingelogd zijn om berichten te plaatsen Inloggen Registreren


Registreren? | Wachtwoord Kwijt?

Forums Doorzoeken:


 






Minimum search word length is 2 characters – Maximum search word length is 84 characters
Gebruik van Wildcard:
*  komt overeen met willekeurig aantal karakters    %  Komt overeen met precies één karakter

1986 GMC Suburban – 1500 Sierra Classic

GebruikerBericht

2:22 pm
16/11/2011


Fury

New Member

berichten1

Bericht bewerkt 1:23 pm – 16/11/2011 door Fury


Ik heb deze truck ongeveer een jaar geleden uit Florida geimporteerd. In eerste instantie om als bedrijfswagen te gebruiken maar daar is hij eigenlijk te mooi voor… en een parkeerplaats vinden is nagenoeg onmogelijk, dus ik heb er een oude Land Rover Defender 90 voor dagelijks gebruik bij gekocht.

Er zit een 5,7 liter V8 "small bigblock" in, een automaat, heavy duty tow package en sper-diff. Het rijdt heerlijk op lange afstanden, alsof je op een bankstel zit. Alles electrisch, ruiten, cruise-control, airco, etc… en dat voor een auto van 25 jaar oud! Je moet alleen geen bochten om willen ;)

Inmiddels staat hij op Nederlands kenteken en heb ik toch maar een gas-tank in laten bouwen, met een aanhanger erachter rijdt hij ongeveer 1 op 3 :x (De originele benzine tank was 160L… de pompbediende keek me alsof ik gek was) Ook de schokbrekers achter waren nodig aan vervanging toe, dus daar zit nu een Monroe setje onder dat dmv lucht harder / zachter gezet kan worden.

Hieronder een paar foto's toen hij nog op de oprit van z'n Amerikaanse baasje stond:



About the HotRoth Forum

Forum Tijdzone:UTC 1

Meeste Gebruikers Online Ooit: 11

Momenteel Online:
4 Gasten

Momenteel Hier Aanwezig Onderwerp:
1 Gast

Forum Statistieken:

Groepen: 2
Forums: 3
Onderwerpen: 14
Berichten: 47

Lidmaatschap:

Er zijn 68 Leden

Er is 1 Admin

Top Deelnemers:

barq – 15
Frodooh!! – 3
Robbie – 2
8000rpm – 2
Fury – 1
Der Seemann – 1

Recente Nieuwe Ledenbalangel, ratsled, Gerard, newyear2012, Sjaak78, jappert

Beheerders:Roth (19 Berichten)